کارگران جهان متحد شوید رفقای کارگر!

کارگران جهان متحد شوید
رفقای کارگر!
با نزدیک شدن به روز جهانی کارگر( ۱۱ اردیبهشت ) روز مبارزه علیه هرگونه استثمار ،روز مبارزه برای آزادی ، روزی که طبقه کارگر با آمدن به خیابانها مطالبات و خواسته های انسانی خود را بلند تر روز های عادی فریاد خواهند کشید. روزی که طبقه کارگر به همراه تمامی انسان های آزادی خواه یکپارچه و متحد علیه نظم موجود جهانی مبارزه می کند، مبارزه می کند برای پایه گذاری نظم نوین جهانی، نظمی که در آن همه انسان ها از شرایط برابر و انسانی برخوردار باشند به خیابانها خواهند آمد. روزی که کارگران تمام جهان بیداریشان را برای تشکیل یک زندگی طبقاتی و همبستگیشان را بر علیه تمام اجبارها ،تهدیدها و استثمار انسان بر انسان ،مبارزه برای رهایی از فقر ،گرسنگی و تحقیر را در حین نبرد جشن میگیرند و به سرمایه داران که شبیه خون آشام از شیره جان آنها ارتزاق میکنند اعلان جنگ میکنند. طبقه کارگر برای خورد نشدن در ماشین سرمایه داری مبارزات بسیاری انجام داده و خون های فراوانی در این راه داده است، بیاییم در این روز به تمامی سرمایه داران نشان دهیم که هیچ نیروی بر روی کره زمین قادر نخواهد بود که طبقه میلیاردی ما را شکست دهد و بدانند ما در مسیر کسب آگاهی طبقاتی در حرکت هستیم.
رفقای کارگر بدانید هرچه متحد تر باشیم پیروزی های بیشتر کسب خواهیم کرد و با پیروزی های بیشتر جمعیت بیشتری را برای زندگی با نظم نوین بیدار نموده ایم و به سرمایه داران به فهمانیم که با سگان و نو کران شان (پلیس، ارتش و سپاه و …)‌نخواهند توانست مقابل نیروی ما ایستادگی کنند .
در این میان که سرمایه داری جهانی با جنگ و اختلاف میان ملل مختلف مبارزات به حق ملت ها را به بیراه و خاک و خون میکشد، ما کارگران با اتحاد طبقاتی خود در مقابل دشمن طبقاتی ( سرمایه داری جهانی و دولت های حامی شان ) صف آرایی کنیم و نشان دهیم که مردم متحد هرگز شکست نخواهند خورد.
تجربه سالهای گذشته ( ضرب و شتم کارگران هپکو و شلاق خوردن کارگران آق دره ،فولاد و نیشکر هفت تپه و … ، دستگیری و زندانی کردن فعالین کارگری و … به ما نشان می دهد که چاره زحمتکشان وحدت و تشکیلات است و تنها با داشتن تشکیلات است که می توانیم به خواسته های خود برسیم. لازم است کارگران و زحمتکشان و انقلابیون ضمن شرکت فعال در مراسم های اعتراضی روز کارگر، برای ایجاد هیئت های موسس فدراسیون سراسری کارگری و هسته های مخفی انقلابی برای آماده کردن شرایط ایجاد حزب انقلابی طبقه کارگر اقدام نماییم.
پیش بسوی ایجاد فدراسیون سراسری کارگری
پیش بسوی ایجاد حزب انقلابی طبقه کارگر
سرنگون باید سرمایه داری جمهوری اسلامی
زنده باد انقلاب کارگری

جمع قدم اول
( تدارک حزب انقلابی طبقه کارگر )
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *