صدور حکم زندان علیه فعالان کارگری را محکوم میکنیم !!!

photo_2015-10-25_22-23-41 همان طور که پیش بینی می شد حکومت سرمایه داری جمهوری اسلامی در جهت خوش رقصی برای اربابان خود در بانک حهانی ، صندوق بین اللملی پول و سازمان تجارت جهانی در جهت پیوستن به این نهادهای خونخوار ، و هم چنین نمایش قدرت خود، از طرفی دارایی غارت گران هستی مردم را محرمانه اعلام می کند و از طرف دیگر سرکوب طبقه کارگر این زحمت کش ترین و پر جمعیت ترین بخش تولید کنندگان ثروت ملی که با حقوق یک چهارم زیر خط فقر اگر بشود گفت، زندگی را می گذرانند را با کشتن شاهرخ زمانی از فعالین کارگری و از مدافعین راستین طبقه کارگرشدت می بخشد.

در ادامه این نمایش قدرت، بر اساس ابلاغ شعبه اول اجرای احکام کیفری دادسرای ناحیه ۳۴ اوین جعفر عظیم زاده از فعالین با تجربه کارگری و دبیر هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران باید در روز چهارم ابان ماه خود را به این شعبه جهت اجرای حکم شش سال زندان معرفی کند.
مادر جمع قدم اول ،زندانی شدن فعالین کارگری از جمله جعفر عظیم زاده را قویا محکوم کرده و حمایت خود را از این انسانهای شریف اعلام میداریم . از کلیه نهاد های بین اللملی کارگری و مردمی ، تشکل ها کارگری و معلمان و احزاب و سازمانها مصرانه می خواهیم ضمن توجه و رسیدگی بیشتر به شرایط ایران، جمهوری اسلامی را برای آزاد کردن کارگران و معلمان زندانی و زندانیان سیاسی تحت فشار بگذارند.

سرنگون باد جمهوری اسلامی

پیش بسوی ایجاد حزب انقلابی طبقه کارگر

جمع قدم اول
۲/۸/۱۳۹۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *