سومین جلسه!!! (در تورنتو)

سومین جلسه!!!
(در تورنتو)
دعوت به همفکری :
ادامه بحث جلسه قبلی خواهد بود.
از رفقای که در دو جلسه قبلی (مورخ ۱۳ مارس و ۱۰ اپریل) شرکت کردند، تشکر می کنیم ، همچنبن از تمامی رفقا جه آنهای که در جلسات قبلی حصور داشتند و جه آنهای که به هر دلیل موفق به شرکت نشده بودند، دعوت می کنیم در جلسه سوم شرکت نمایند و پیشا پیش صمیمانه دستشان را می فشاریم.

مشخصات جلسه سوم :
(این جلسه در دو بخش برگزار می شود)
چگونه می توانیم ، دستمزد ۵/۳ میلیون تومانی را بدست آوریم؟
از تمامی رفقا جهت یا فتن راه کارهای که کسب دستمزد مورد در خواست تشکل های مستقل کارگری راممکن کند، دعوت می کنیم در این نشست شرکت نمایند.
لازم به ذکر است :
۱ – زمان برای اظهار نظر، ارایه پیشنهاد و بحث و تبادل نظر برای تمامی رفقای حاضر در اتاق برابر خواهد بود.
۲ – صحبت ها و تبادل نظرات ضبط شده به صورت عمومی منتشر خواهد شد .
۳ – پذیرایی مختصری ارایه خواهد شد.

زمان برگزاری نشست : یکشنبه ۰۵ جون ۲۰۱۶ از ساعت ۲ تا ۷ بعد از ظهر
مکان : THORNHILL community center – 7755 Bayview Avenue L3T 4p1 Activity Room B8

توضیحات ضروری :
۱ – طبق قراری که در جلسه دوم تصمیم گرفته شد و به تایید شرکت کنندگان نیز رسید ، قرار شد سومین جلسه همفکری در رابطه با موضوع جلسات قبلی در اولین فرصت بعد از اول ماه می برگزار شود ، اما بنا به دلایل مختلفی بر گزاری جلسه تا تاریخ ۰۵ جون ممکن نشد، لذا ضمن پوزش بابت تاخیر از رفقا دعوت می گردد در سومین جلسه شرکت نمایند.
۲- بدلیل اینکه در دو جلسه قبلی به جمع بندی و نتایج مشخص دست نیافتیم ،پیشنهاد شد جلسه سوم نیز به ادامه بحث در رابطه با موضوع جلسه اول و دوم اختصاص یابد.
۳- لازم به ذکر است، در انتهای جلسه دوم تلاش شد راه کاری جهت کارهای مشترک بین گرایشات مختلف با هویت های مشخص یافته و از این پس با امضا های بیشتر و مشترک اقدام به کارهای گسترده و متحدانه را برنامه ریزی کنیم ، که متاسفانه هنوز موفق نشدیم، از جمله موضوعات مورد بحث راه پیمایی در صف پیوسته روز کارگر و برگزاری پنل مشترک بعد از اول ماه می بود که راه پیمایی تا حدودی صورت گرفت اما پنل ممکن نشد، بنا براین برای اینکه بتوانیم به هدف فوق ( یافتن راه کاری جهت اقدام به کارهای مشترک بین گرایشات مختلف ) دست یابیم دو ساعت اول جلسه روز جمعه ۰۵ جون را به یافتن راه کار ی جهت کار های مشترک بین گرایشات مختلف اختصاص خواهیم داد و سه ساعت بعد به موضوع جلسه سوم ” چگونه می توانیم ، دستمزد ۵/۳ میلیون تومانی را بدست آوریم؟” اختصاص دارد.
۴- همچنین رفیق امیر فریدونی ( مسئول رادیو پیام کانادا ) می خواهند جمعبندی خود را در رابطه با کارهای مشترک و مشکلاتی و موانع سر راه در اول جلسه صحبت کند و ما متعهد شدیم زمان مورد نیاز را در اختیار رفیق امیر بگذاریم.

از حضور تک تک شما رفقا در نشست فوق صمیمانه تشکر می کنیم.

جمع قدم اول
۷/۳/۱۳۹۵
jalaseye 3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *